- Dziś I niedziela m-ca. Pozdrawiam KŻR i proszę o modlitwę za dzieci i młodzież naszej parafii, aby poprzez spowiedź i komunię św. podziękowali Bogu za mijający rok szkolny i bezpieczne wakacje, za wszystkich Parafian, za chorych i samotnych, aby w Chrystusie Eucharystycznym odnaleźli uzdrowienie i pocieszenie, oraz o świętość dla kapłanów. Po mszy św. o 10:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, zmiana tajemnic różańcowych i procesja eucharystyczna.
- W czwartek na zakończenie Oktawy Bożego Ciała o godz.1615 msza św. z poświęceniem wianków.
- Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy uświetnili procesję Bożego Ciała: za przygotowanie ołtarzy mieszkańcom Sarbic Pierwszych, paniom Halinie i Elżbiecie za prowadzenie śpiewów, dziewczynkom za sypanie kwiatków i śpiew psalmu, młodzieży za czytania, ministrantom i panom niosącym krzyż i baldachim.
- Bóg zapłać za sprzątanie kościoła rodz. Ireny Szymkiewicz i Andrzeja Sobonia. W najbliższą sobotę zapraszam do sprzątania rodz. Krystyny Hajduk i Adrianny Bujak.
- Dziękuję za dzisiejszą tacę gospodarczą.
- W tym tygodniu w pilnych sprawach proszę się kontaktować z ks. Ireneuszem Wiktorowiczem, proboszczem z Mnina. tel. 41/ 391 11 57.
- Pan Organista jest na okresie próbnym w Radoszycach. Nie mam żadnych informacji od tamtejszego proboszcza w tej sprawie.
- Za tydzień w niedzielę na zastępstwie będzie ks. Adam Wójcikowski z W-wy.
- W nowym numerze ,,Gościa Niedzielnego” przeczytamy o najświętszej Eucharystii, przed którą należy drżeć z szacunkiem, jak zalecał św. Franciszek, i rozumieć tak, jak usiłował św. Tomasz z Akwinu, oraz o Żywym Różańcu, największej wspólnocie religijnej w Polsce, liczącej 2,5 miliona członków. Zachęcam do mądrej i pożytecznej lektury. GN10zł.
Wszystkim Parafianom, Sympatykom i Dobrodziejom oraz przybyłym Gościom życzę spokojnego świętowania Niedzieli w gronie najbliższych, a Solenizantom i Jubilatom zbliżającego się tygodnia, obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności.
SZCZĘŚĆ BOŻE!
O G Ł O S Z E N I A XI niedziela zwykła 14 czerwca 2026r.
- W tym tygodniu mszy św. nie będzie, w sprawach kancelaryjnych kontaktujemy się tylko telefonicznie: 41/ 371 16 77 lub 880 393 569.
- Bóg zapłać za sprzątanie kościoła rodz. Krystyny Hajduk i Adrianny Bujak. W najbliższą sobotę zapraszam do sprzątania rodz. Bernardy Wojtaszczyk i Emilii Orzechowskiej.
- Zachęcam do lektury ,, Gościa Niedzielnego” 10zł.
Wszystkim Parafianom, Sympatykom i Dobrodziejom oraz przybyłym Gościom życzę spokojnego świętowania Niedzieli w gronie najbliższych, a Solenizantom i Jubilatom zbliżającego się tygodnia, obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności.
SZCZĘŚĆ BOŻE!
